Rok szkolny 2020/2021

“Miś- mój najlepszy Przyjaciel”

Kochane Dzieci już 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia! W tym roku Misie nie odwiedzą naszego przedszkola, ale zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-technicznym “Miś – mój najlepszy Przyjaciel”.

Czytaj więcej >>>


Zawieszenie zajęć stacjonarnych od 9.11.20 – czytaj więcej >>>

Zgodnie ze stanowiskiem MEN w okresie od 9.11.20 do 29.11.20 opieką świetlicową mogą być objęci wyłącznie uczniowie, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Deklaracja uczęszczania do świetlicy (od 9.11.20) w okresie pandemii COVID-19 >>>


 Aktualna sytuacja związana z pandemią

Ze względu na bezpieczeństwo epidemiologiczne i dużą liczbę nieobecnych wychowawców i pracowników obsługi zwracam się z prośbą do Rodziców dzieci z pozostałych grup o rozważenie możliwości pozostawienia dzieci w domach.

Prosimy także by czas przebywania dziecka w przedszkolu i szkole ograniczyć do niezbędnego minimum.

Dzieci wykazujące symptomy choroby nie mogą być przyprowadzane do przedszkola czy szkoły!

W przypadku skierowania na kwarantannę czy stwierdzenia zakażenia prosimy o niezwłoczne zawiadomienie nauczyciela-wychowawcy lub dyrektora.


Bezpieczny powrót do przedszkola >>>


Ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiczną prosimy o wyrozumiałość oraz o śledzenie naszej strony internetowej.


Wirtualny kiermasz książki – czytaj całość >>>


Bezpłatne przejazdy dla uczniów >>>


Otwarte zasoby edukacyjne, kształcenie zdalne – korzystaj >>>

Office 365 >>>


 

Bezpłatny dostęp do oprogramowania Microsoft Office 365

Od 2 października 2018 r. każdy nauczyciel i uczeń publicznych szkół w Rzeszowie może uzyskać bezpłatny dostęp do oprogramowania Microsoft Office 365 w chmurze oraz prawo do instalacji najnowszych pakietów Microsoft Office 365 na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 smartfonach.

Pakiet Office 365 można pobrać ze strony edu.erzeszow.pl.

Logowanie obydwa się za pomocą loginu z dziennika elektronicznego.


Informujemy, że świetlica szkolna w roku szkolnym 2020/2021
będzie funkcjonowała codziennie w godzinach:

6.30 – 16.30

Regulamin świetlicy szkolnej wersja pdf >>>

Upoważnienie do odbioru dziecka pdf >>>

Oświadczenie o samodzielnym opuszczaniu świetlicy pdf >>>

Karta zgłoszenia na obiady >>>

Erasmus+ , KA 229, Edukacja Szkolna, Partnerstwa Strategiczne

Udało się! Miło nam poinformować, że we wrześniu nasza szkoła rozpocznie  realizację projektu Erasmus+ , KA 229, Edukacja Szkolna, Partnerstwa Strategiczne. Projekt będzie realizowany do sierpnia 2021, a realizacja finansowana będzie ze środków Unii Europejskiej. W ramach projektu, którego jesteśmy koordynatorem, będziemy współpracować z węgierską szkołą  Miskolci Szilagyi Dezso Altalanos Iskola. Wspólnie stworzyliśmy projekt „Ecolife”, który jest projektem badawczym, opartym o rozwój świadomości ekologicznej. Pozwoli on naszym uczniom poznawać przyczyny zanieczyszczenia środowiska, uczyć się segregować odpady, właściwie gospodarować wodą i jedzeniem, a także uczyć się dbać o uprawy. Podczas realizacji projektu będziemy posługiwać się językiem angielskim, co na pewno zwiększy kompetencje językowe jego uczestników, zwiększy motywację do nauki języków obcych, zaangażowanie w wykonywaną pracę, a także przyczyni się do wzrostu samodzielności uczniów biorących udział w projekcie.  Jesteśmy przekonani, że projekt pozytywnie wpłynie nie tylko na społeczność szkolną: uczniów, ich rodziny, nauczycieli i pracowników, ale także na społeczność lokalną, do której już wkrótce wyjdziemy  z zaplanowanymi  przez nas akcjami.  

Zobacz na filmie jak wygląda nasza szkoła i przedszkole!


PIKNIK RODZINNY „Z MAMĄ I TATĄ NAJLEPIEJ”
W sobotę 1 czerwca 2019 roku odbył się PIKNIK RODZINNY „Z MAMĄ I TATĄ NAJLEPIEJ”. Dzięki zaangażowaniu wychowawców, pracowników, rodziców oraz pięknej pogodzie zabawa była doskonała i dostarczyła wszystkim mnóstwa radosnych wrażeń.

Zobacz galerię zdjęć.