Nabór do klas I na rok 2019/2020


Twojemu dziecku zapewniamy:

  • opiekę w świetlicy szkolnej czynnej od 6.30 do 17.00,
  • wyżywienie w nowej stołówce szkolnej,
  • nowe bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne z oczyszczaczami powietrza,
  • dogodny dojazd, przestronny parking i bezpieczną lokalizację,
  • opiekę higienistki szkolnej,
  • oddzielone od starszych uczniów: korytarz, sale i szatnie z indywidualnymi szafkami,
  • plac zabaw,
  • nauka języka angielskiego i możliwość bezpłatnej nauki drugiego języka (niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski),
  • zajęcia językowe z native speakerem,
  • naukę pływania,
  • zajęcia gimnastyki korekcyjnej,
  • zajęcia logopedyczne,
  • zajęcia taneczne w sali lustrzanej,
  • naukę gry na gitarze,
  • naukę gry w tenisa,
  • naukę gry w szachy,
  • zajęcia karate,
  • możliwość udziału w gromadzie zuchowej,
  • zajęcia robotyki,
  • zajęcia muzyczne, plastyczne oraz modelarskie,
  • odrębną salę gimnastyczną,
  • nowoczesne boiska z bezpieczną nawierzchnią.


Akademia piłkarska pod patronatem klubu Juventus Turyn Uczniowie klas I, II, III naszej szkoły mogą rozwijać swoje pasje sportowe uczestnicząc w zajęciach piłkarskich Akademii Juventus. Program szkoleniowy pod nadzorem JUVENTUS FC, oprócz elementów piłkarskich kładzie nacisk na sposób zachowania, wychowania, kultury osobistej, poszanowania innych i zasad fair-play młodych zawodników zarówno na boisku jak i poza nim.


Dokumenty do pobrania:

uczeń obwodowy >>>

uczeń z innego obwodu >>>


Zobacz jak tętnią życiem klasy I w tym roku szkolnym >>>

Zobacz na filmie jak wygląda nasza szkoła i przedszkole!


Obwód szkoły obejmuje następujące ulice: Konopnickiej, Lubelska (nr nieparzyste od 1 do 19 oraz parzyste od 1 do 44), Warszawska (nr nieparzyste od 1 do 57 oraz parzyste od 1 do 24), Wioślarska, Zabłocie, Kolorowa, ks. Stafieja, Siemieńskiego (od nr 2 wzwyż), Marszałkowska, Gołębia, Różana, Klonowa, Partyzantów, Ujejskiego, Wojciechowskiego, Podchorążych, Rycerska, Jasna, Piękna, Błękitna, Husarska (od nr. 3 wzwyż), Gen. S. Maczka, Torowa, Zapolskiej, Morcinka, Limanowskiego, Niepokonanych, Zbrojna, Śmiałych, Nad Przyrwą, Szwoleżerów.