Uroczyste pożegnanie przedszkola – „Wróbelki”

TO BYŁY PIĘKNE DNI… jeszcze niedawno nasze przedszkolaki przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, a teraz przygotowują się do rozpoczęcia kolejnego etapu edukacji.

30 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, które od września pójdą do szkoły. Jeszcze przed południem, pięciolatki z grupy IV „Kreciki”, pożegnały swoich starszych kolegów recytując dla nich wiersze i składając życzenia. Na koniec wręczyły starszakom piękne, ręcznie robione zakładki do książek. Dziękujemy!

Po południu nadszedł czas na występ „Wróbelków” przed zaproszonymi gośćmi, a byli to rodzice, dyrekcja i nauczyciele przedszkola.  Były wierszyki, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało…, było dużo śmiechu, radości i wzruszeń ale również dumy z naszych absolwentów.  Na zakończenie, starszaki otrzymały dyplom ukończenia przedszkola i pamiątkowe zdjęcie grupy oraz drobny upominek. Pan Dyrektor gratulował dzieciom przedstawienia i życzył sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękował za szczególne zaangażowanie w życie przedszkola i owocną współpracę.

„NIE ODNAJDZIE WIĘCEJ NAS, TA SAMA CHWILA…” – podczas występu wybrzmiały słowa piosenki finałowej, dlatego życzymy Wam Drodzy Absolwenci „Zaczarowanego Ogrodu” – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!