Uroczyste Pożegnanie Przedszkola – „Mądre Sówki”

Był to szczególny – pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycielek dzień. Występ starszaków rozpoczął się od uroczystego poloneza. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki mówiące o zakończeniu przedszkola i nadziejach związanych z nowym środowiskiem szkolnym. Zaprezentowały piękne układy taneczne. Tegoroczni absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty dyrekcji oraz pracownikom przedszkola. Pan Dyrektor złożył dzieciom życzenia, wręczył pamiątkowe dyplomy oraz upominki. W tym szczególnym dniu gośćmi byli rodzice. Otrzymali dyplomy za pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola. Trójce Grupowej jeszcze raz składamy podziękowanie za dotychczasowe zaangażowanie!  Z pewnością, był to niezwykle wzruszający dzień! „Mądre Sówki” zakończyły etap edukacji przedszkolnej i od września wkroczą w życie szkolne.