Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

 
 


Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił terminy rekrutacji do przedszkoli oraz szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Rzeszów.

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Harmonogram w wersji pdf >>>

Karta kontynuacji >>>


Rekrutacja do PRZEDSZKOLA – zapoznaj się z ofertą >>> HARMONOGRAM POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO DO KLAS I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Harmonogram w wersji pdf >>>


Rekrutacja do KLAS I – zapoznaj się z ofertą >>>Zobacz jak tętni życiem nasze przedszkole

Zobacz jak tętni życiem nasza szkoła

Wirtualny spacer po szkole i przedszkoluErasmus+ , KA 229, Edukacja Szkolna, Partnerstwa Strategiczne

Udało się!

Miło nam poinformować, że we wrześniu nasza szkoła rozpocznie  realizację projektu Erasmus+ , KA 229, Edukacja Szkolna, Partnerstwa Strategiczne. Projekt będzie realizowany do sierpnia 2021, a realizacja finansowana będzie ze środków Unii Europejskiej. W ramach projektu, którego jesteśmy koordynatorem, będziemy współpracować z węgierską szkołą  Miskolci Szilagyi Dezso Altalanos Iskola. Wspólnie stworzyliśmy projekt „Ecolife”, który jest projektem badawczym, opartym o rozwój świadomości ekologicznej. Pozwoli on naszym uczniom poznawać przyczyny zanieczyszczenia środowiska, uczyć się segregować odpady, właściwie gospodarować wodą i jedzeniem, a także uczyć się dbać o uprawy. Podczas realizacji projektu będziemy posługiwać się językiem angielskim, co na pewno zwiększy kompetencje językowe jego uczestników, zwiększy motywację do nauki języków obcych, zaangażowanie w wykonywaną pracę, a także przyczyni się do wzrostu samodzielności uczniów biorących udział w projekcie.  Jesteśmy przekonani, że projekt pozytywnie wpłynie nie tylko na społeczność szkolną: uczniów, ich rodziny, nauczycieli i pracowników, ale także na społeczność lokalną, do której już wkrótce wyjdziemy  z zaplanowanymi  przez nas akcjami.  


Regulamin udziału w projekcie >>>

http://sp29.resman.pl/?p=19749

http://sp29.resman.pl/?p=19421