Wyjątkowe przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków z grupy „Wróbelki”

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu. Przedszkolaki z grupy „Wróbelki” w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus młodszym przedszkolakom oraz swoim rodzicom. Wróbelki na występ zaprosiły również swoje Babcie i Dziadków, by uczcić zbliżające się ich święto. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem interpretowały w sposób aktorski swoje role. Nie zabrakło pięknych polskich kolęd, pastorałek i tańca aniołków. Przedstawienie było wyjątkowe, a scenografia nadała temu niecodziennemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Zachwyceni goście nagrodzili przedszkolaki gromkimi brawami.