Gra terenowa z okazji Dnia Ziemi

Reprezentanci klas czwartych, z okazji Dnia Ziemi, wzięli udział w przyrodniczo- ekologicznej grze terenowej.  Zadaniem uczniów było dotrzeć do miejsc na podstawie planu, gdzie czekały na nich różne zadania.  Uczniowie mieli między innymi rozszyfrować tajną wiadomość, ułożyć puzzle mówiące o marnowaniu żywności, określić jakie środki transportu pozostawiają ślad węglowy oraz zdecydować, na co najwięcej zużywamy wody. Były również zadania sprawnościowe wymagające współpracy w grupie.

Wszystkie drużyny wykazały się dużą wiedzą i świadomością ekologiczną. Wygrali reprezentanci klasy 4c, którzy najszybciej poradzili sobie z zagadkami i całą trasą gry. Różnice w czasie między grupami  były jednak minimalne.

Gratulujemy wszystkim drużynom!