„Biedronki” przystąpiły do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „English Special Days”

Grupa „Biedronki” przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt. English Special DaysProjekt ten ma na celu budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim poprzez wprowadzanie na zajęciach z języka angielskiego scenariuszy zajęć „dni nietypowych’’.

W ramach realizowanego projektu dzieci obchodziły „Pumpkin Day”. Przedszkolaki dowiedziały się, jak nazywa się dynia po angielsku, bawiły się w zabawę  „Colors” oraz utrwalały liczebniki podczas zabawy „How many seeds do you see?”. Podczas różnych aktywności nie zabrakło też prac plastycznych z dynią w roli głównej. Dzień ten przyniósł wiele pozytywnych wrażeń i był pełen wesołych zabaw.