Pierwszy miesiąc “Słoneczek” w przedszkolu

Pierwszy miesiąc minął najmłodszym przedszkolakom z grupy “Słoneczka” na adaptacji. Ten czas dzieci spędziły bardzo aktywnie, uczestnicząc w zabawach integracyjnych, gdzie zmieniały się w głodnego kotka i sprytna mysz oraz w duży balonik, który ostatecznie pęka, sprawiając tym największą frajdę. Poznały również zasady dobrego zachowania, które obowiązują w przedszkolu. Nauczyły używać się magicznych słów: proszę, dziękuję, przepraszam.
Spacery z przyjacielem “wężem” pomogły lepiej dzieciom poznać przedszkole, plac zabaw i teren znajdujący się w okolicy przedszkola. “Słoneczka” wykonywały również w czasie swoich pierwszych dni w przedszkolu pierwsze prace plastyczne. W tym czasie zawsze mogły liczyć na pomocną dłoń od swoich pań w przedszkolu.

Zapraszamy do galerii!!!