„Ranczo Pstrągowa” – czyli wycieczka klasy 3b

To był dzień długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów klasy 3b. Już w poniedziałek            o godz. 8:00 zwarci i gotowi czekaliśmy na odjazd autokaru w kierunku zagrody edukacyjnej „Ranczo Pstrągowa”. Wycieczka obfitowała w liczne atrakcje i rozpoczęła się od słodkiego poczęstunku. Później przyszedł czas na zabawy sprawnościowe torem pontonowym oraz             w „Małpim Gaju” czyli w parku linowym. Po warsztatach robienia proziaków oraz smacznych pierogach, karmiliśmy oswojone zwierzęta, a także zwiedziliśmy indiański namiot Tipi. Następnie z wieży widokowej mieliśmy okazję podziwiać piękne widoki. Na zakończenie wycieczki wszyscy uczestniczyliśmy w przejażdżce letnim kuligiem na saniach z kołami. Po dniu pełnym wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy zadowoleni do szkoły.