Uczniowie z klas 3a i 4a uczestnikami projektu Katedry Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Rzeszowskiego

Uczniowie z klas 3a i 4a mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach z języka niemieckiego prowadzonych przez studentki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Animacje językowe to projekt Katedry Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Rzeszowskiego we współpracy z Instytutem Goethego w Krakowie, mający na celu zachęcenie uczniów do nauki języka niemieckiego poprzez zabawę.

Dziękujemy Paniom Madzi, Kasi i Oli za wspaniałe warsztaty, które sprawiły na mnóstwo radości i pozwoliły na poznanie nowego słownictwa.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że niemiecki wcale nie jest trudny, a jego nauka może być interesującą przygodą.