Dzień Mamy w świetlicy szkolnej

26 maja swoje święto obchodzą wszystkie Mamy. Z tej okazji uczniowie w naszej świetlicy przygotowali upominki dla swoich mam. Pomysłów na prezenty było kilka. Uczniowie z klas 1 przygotowali pudełeczka z sekretną wiadomością, serduszka z papieru, obraz z żywych kwiatów, kupony dla mamy oraz dzbanuszek z filiżanką z papieru. Dzieci z klas 2 wykonały figurki z gliny samoutwardzalnej malowane po wyschnięciu oraz wydrapywane serca z życzeniami a uczniowie z klas 3 laurki oraz filiżanki i dzbanuszki z papieru. Dzieci wspólnie przygotowały również plakaty, na których napisały to, co kojarzy się im z mamą. Były to przede wszystkim słowa wyrażające miłość, szacunek, wdzięczność ale także słowa opisujące mamę. Plakaty zostały umieszczone na szkolnym boisku a każda mama mogła osobiście je zobaczyć. Na twarzach mam, które podziwiały plakaty malował się uśmiech a nawet wzruszenie. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy w ten sposób naszym mamom dużo radości w ten piękny i wyjątkowy dla nich dzień.