KORALIKOWA BIŻUTERIA – WARSZTATY ROBIENIA BIŻUTERII

Wyjątkowe warsztaty tworzenia pięknej, kolorowej biżuterii odbywają się w grupie Pszczółek. Zajęcia pobudzają dziecięcą wyobraźnię, twórcze myślenie oraz zachęcają do kreatywnego działania, a także ćwiczą sprawność manualną i koordynację wzrokowo – ruchową. Nauka i własnoręczne wykonywanie bransoletek, naszyjników jest szczególnie atrakcyjne dla dziewczynek, ale i chłopcy mogli się wykazać wykonując piękną biżuterię dla koleżanek czy dla mamy. Duże zaciekawienie wzbudziła przyniesiona przez nauczyciela biżuteria, dziewczynki bardzo chętnie ją oglądały, nawet mierzyły. Chłopcy bardziej byli zainteresowani tworzywem, materiałem oraz ile lat ma dany wyrób. Radość i zaangażowanie dzieci widać na poniższych zdjęciach, więc zapraszam na fotorelację z warsztatów.