Przedszkolaki z grupy „MĄDRE SÓWKI” w szkolnych ławach naszej szkoły

Zwyczajem już się stało, że naszą szkołę chętnie odwiedzają przedszkolaki, które niedługo zasiądą w szkolnych ławach. Aby zaspokoić ich dziecięcą ciekawość, rozwiać wszelkie obawy oraz pomóc odnaleźć się w nowej sytuacji, uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą zaprosili dzieci z grupy  „MĄDRE SÓWKI” do swojej szkolnej klasy. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały klasę i znajdujące się w niej przedmioty oraz innowacyjne narzędzia pracy niezbędne do nauki. Wychowawczyni klasy 2b opowiedziała, jak przebiega nauka w szkole. Największym zainteresowaniem cieszyła się tablica interaktywna, na której dzieci z wielkim zaciekawieniem wykonywały różne ćwiczenia interaktywne z literkami za pomocą czarodziejskiego pisaka. Odszukiwały spośród wielu liter drukowanych i pisanych inicjały swojego imienia, które później kolorowały. Bez wątpienia poczuły już szkolną atmosferę, dzięki czemu z pewnością będzie im łatwiej przekroczyć szkolny próg w dniu pierwszego września.