Międzynarodowy projekt eTwinning CHRISTMAS CARDS EXCHANGE

Zakończył się międzynarodowy projekt eTwinning CHRISTMAS CARDS EXCHANGE.  W listopadzie uczniowie klas 1b, 1c i 2a pod opieką swoich wychowawców wykonali kartki świąteczne  z życzeniami. Uczniowie klas 3 pod opieką nauczyciela języka angielskiego napisali jakie są polskie zwyczaje bożonarodzeniowe.  Z pomocą Pani z sekretariatu wysłaliśmy listy do wielu szkół w Europie. W okresie Świąt Bożego Narodzenia otrzymaliśmy odpowiedź od naszych rówieśników z Włoch, Chorwacji, Estonii, Hiszpanii, Portugalii, Czech, Rumunii oraz Polski.  Na korytarzu szkolnym została zorganizowana wystawa kartek z różnych krajów. Dzięki temu wszyscy mogli kartki zobaczyć, odszukać na mapie różne państwa, poćwiczyć język angielski, a także poznać jak brzmi w różnych językach ,,wesołych świąt”.