O DNIU BABCI I DZIADKA w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać!

W „Zaczarowanym Ogrodzie” z okazji tego wyjątkowego święta, każda grupa przygotowała wspaniały program artystyczny! Były życzenia, wiersze, krótkie inscenizacje, piosenki i układy taneczne, o dobór których zadbały wychowawczynie z poszczególnych oddziałów. Dzieci pięknie się zaprezentowały, włożyły cały swój talent i wdzięk. Nie zapomniały również o prezentach dla dziadków. Występy dzieci dla Babci i Dziadzia zostały przekazane w formie zdalnej – na filmach. Jesteśmy przekonani, że Babcia i Dziadziu nie szczędzili ukochanym wnukom pochwał.

Drogim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu, zdrowia, miłości i dziękujemy za opiekę, cierpliwość i czas jaki poświęcają ukochanym wnukom!