Bale karnawałowe klas trzecich

Karnawał to szalona, pełna kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. Okres ten jest niezwykle lubiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, ponieważ dostarcza wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. W tym roku szkolnym, bal karnawałowy przybrał formę zabawy klasowej. Niemniej jednak wszyscy z niecierpliwością czekali na to wydarzenie.

Kolorowe dekoracje w salach i skoczna muzyka wprowadziły dzieci w radosny nastrój oraz zachęcały do wspólnej zabawy. Nie brakowało wesołych tańców, pląsów i zabaw z balonami. Bal stanowił doskonałą okazję do integracji grupy, rozwinięcia umiejętności interpersonalnych oraz przyczynił się do wzmocnienia więzi między uczniami. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili w atmosferze pełnej życzliwości i współpracy.