ŚWIETLICOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W listopadzie świętowaliśmy w świetlicy Dzień Pluszowego Misia. Na naszej tablicy w tym dniu pojawiły się piękne prace plastyczne przedstawiające różne misie. Dzieci w ich przygotowanie włożyły wiele pracy gdyż zostały one namalowane farbami, co nie dla każdego jest takie proste. Niektórzy uczniowie wcielali się w rolę misia ubierając misiowe opaski. Była również możliwość zrobienia sobie zdjęcia w specjalnie przygotowanej na tą okazję fotoramce. Chętnych oczywiście nie brakowało. Dzieci opowiadały też o swoich pluszowych zabawkach i jak się okazało, chyba nie ma w naszej świetlicy ucznia, który nie miałby pluszowego przyjaciela, towarzysza zabawy. Pluszowy miś przywołał u dzieci wiele wyjątkowych wspomnień dzięki czemu dzień ten upłynął nam w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze.