Klasowy dzień konkursów

Praca w grupach w klasie 2c przebiegała w miłej i wesołej atmosferze. Pięć zespołów rywalizowało w rundach sprawdzających różne umiejętności. Uczniowie, po zapoznaniu się z zasadami, przystąpili do konkursów: czytelniczego, gramatycznego, literackiego i programowania. To był dzień pełen emocji.

W klasie 2b uczniowie sprawdzali swoje umiejętności kaligraficzne. Zadaniem dzieci było przepisanie najstaranniej jak potrafią, tekstu dotyczącego Polski. Ocenie podlegało: prawidłowe rozmieszczenie tekstu, poprawność ortograficzna i interpunkcyjna, właściwe łączenie liter oraz ogólne wrażenie estetyczne. Dla uczniów było to nie lada wyzwanie, ale wszyscy z dużym zapałem i zaangażowaniem podeszli do zadania.