Akcja charytatywna – „Pomoc dla powodzian”

W dniach 17-26 września 2024 r. w naszym przedszkolu i szkole przeprowadzono akcję charytatywną pod hasłem „Pomoc dla powodzian” we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Rzeszowie, gdzie znajdował się punkt zbiórki. Była to inicjatywa mająca na celu wsparcie osób dotkniętych skutkami powodzi. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności zebrano środki chemiczne, artykuły sanitarne, środki czystości, żywność oraz wiele innych artykułów codziennego użytku, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę szlachetną inicjatywę. Dzięki Waszej ofiarności udało się zebrać wiele cennych darów, które z pewnością przyniosą ulgę poszkodowanym. Wasza pomoc jest dowodem na to, że wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego.