Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Szmer” w Godowej

Dzieci z grup „Pszczółki”, „Kreciki” i „Motylki” wyruszyły na wycieczkę autokarową do Zagrody Edukacyjnej „Szmer” w Godowej. Położona wśród malowniczych lasów, z dala od zabudowań, zagroda oferuje niesamowite atrakcje i bliskie spotkania ze zwierzętami hodowlanymi.

Przedszkolaki miały okazję zobaczyć i pogłaskać konie, króliki, kozy, owce, kury oraz odwiedzić ule. Wzięły także udział w warsztatach rękodzieła artystycznego, gdzie rozwijały swoje kreatywne umiejętności, oraz w warsztatach ogrodniczych, podczas których sadziły pomidory.

Zagroda w Godowej to prawdziwy raj dla dzieci, pełen różnorodnych atrakcji. Przedszkolaki próbowały swoich sił w praniu w balii, łowieniu ryb, zabawach zręcznościowych, a także w dojeniu krowy. Bawiły się w piaskownicy z „kuchennymi” zabawkami, przeciągały linę i jeździły mini wozami. Wielką atrakcją była przejażdżka bryczką zaprzężoną w konie, podczas której dzieci mogły podziwiać piękno natury.

Podczas odpoczynku dzieci zjadły smakowite pierogi oraz własne przekąski. Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Szmer” była pełna radości, śmiechu i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.