Uczniowie klasy 4b wybrali się do Slideparku

Uczniowie klasy 4b z okazji Dnia Dziecka wybrali się do Slideparku, by aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. W parku rozrywki nie brakowało atrakcji. Były one różnorodne, zaczynając od pokonania toru przeszkód o długości 60m, poprzez zjazdy na gigantycznych zjeżdżalniach, rywalizację na Bungeerun i na Coloseum, kończąc na humorystycznych walkach sumo. Uczniowie doświadczyli również mocnych wrażeń z dozą adrenaliny, dzięki skokom na Eurobungee. Na terenie parku znalazła się też strefa dla młodych entuzjastów wspinaczki za sprawą ścianki wspinaczkowej. Najwięcej radości sprawił uczniom roller wodny w basenie. Slidepark okazał się świetnym miejscem do rozwijania sprawności fizycznej, szybkości, wytrzymałości oraz koordynacji ruchowej. Dzieci przeżyły niezapomnianą przygodę poprzez dynamiczną i w pełni bezpieczną aktywność w towarzystwie rówieśników. Wszyscy byli pozytywnie zmęczeni i szczęśliwi.