Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Jest to szczególny dzień dla miłośników sympatycznego misia. Dzień Kubusia Puchatka jest doskonałą okazją do promowania czytelnictwa wśród dzieci. Książki o Kubusiu Puchatku są uwielbiane przez dzieci na całym świecie i czytanie ich jest doskonałym sposobem na rozwijanie wyobraźni i kształtowanie języka. W szkołach i bibliotekach na całym świecie organizowane są różnego rodzaju aktywności związane z tą lubianą przez dzieci i dorosłych postacią. W tym roku w naszej szkole odbyły się konkursy „Kubuś Puchatek i przyjaciele” oraz „Czytam Kubusia Puchatka”.

Poniżej przedstawiamy nagrodzonych i wyróżnionych uczniów:

I miejsce – Lena Żurawska, kl. 3A

II miejsce – Julia Molęda, kl. 3C

III miejsce – Sandra Cetnarska, kl. 6A

Wyróżnienie: Filip Nowak, Maciej Galicki, Mieszko Szymański – uczniowie klasy 3A.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.