Świetlicowe sukcesy uczennic w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

Z radością informujemy o świetlicowych sukcesach uczennic z klas drugich w XII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bombki choinkowe w obrazach” pod hasłem „Autka, misie, laleczki na gałązce choineczki” organizowanym przez SP 17 w Rzeszowie pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. W kategorii prac przestrzennych Nagrodę Specjalną WiMBP zdobyła Zuzanna Wójcicka z kl. 2C natomiast w kategorii prac płaskich nagrodę otrzymała Julia Kupiec z kl. 2a a wyróżnienie zdobyła Alicja Ciepły z kl. 2a. Wszystkie prace zostały wykonane pod opieką pani Anny Budziwół. Uczennice wraz z opiekunem uczestniczyły w uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się 20.12.2023 r. w Bibliotece w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Słowackiego, gdzie również miało miejsce krótkie przedstawienie o tematyce świątecznej oraz wspólne śpiewanie kolęd.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!