Dzień Pluszowego Misia w szkolnej świetlicy

24 listopada w piątkowe popołudnie obchodziliśmy jedno z najbardziej lubianych świąt przez dzieci czyli Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyszedł do świetlicy ze swoim pluszowym przyjacielem. Misie były różne duże, małe, kolorowe ale każdy z nich był piękny i wyjątkowy. Dużą radość dzieciom sprawiły także zajęcia plastyczne na których wykonały misie z różnych materiałów takich jak włóczka, talerzyki papierowe czy tkaniny. Misiowe prace pięknie przyozdobiły naszą tablicę. Nie zabrakło też wspólnych zabaw z ulubionymi maskotkami. Były tańce, piosenki i zagadki. Ten dzień był pełen radości i uśmiechu a wszędzie można było zobaczyć dzieci tulące się do swoich pluszowych przyjaciół.