Światowy Dzień Młodzieży w Diecezji Rzeszowskiej

W uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata prawie 2000 młodych w tym reprezentacja uczniów z naszej szkoły pod opieką ks. Marcina zgromadziło się w Katedrze Rzeszowskiej na Królewskiej Uczcie. Ten 38. Światowy Dzień Młodzieży w Diecezji Rzeszowskiej odbył się pod hasłem „weselmy się nadzieją” i rzeczywiście było wesoło. Najpierw uczestniczyliśmy w Mszy Świętej pod przewodnictwem księdza biskupa Jana Wątroby. Następnie udaliśmy się wszyscy razem na Uniwesytet Rzeszowski. Tam mieliśmy dyskotekę- mnóstwo tańców, śpiewu i dobrej zabawy. Odwiedził nas również Edzio – tiktoker i raper oraz Ela Goldmann, która podzieliła się z nami swoim świadectwem wiary. Na koniec, pełni wdzięczności za ten wspaniały czas, przeżywaliśmy wspólnie adorację Najświętszego Sakramentu.