Spotkania przedszkolaków z policjantem w Zaczarowanym Ogrodzie

Na zaproszenie pani pedagog Magdaleny Głuszczak i pani psycholog Urszuli Pawłowskiej-Fedak z naszej szkoły do przedszkola przyszli bardzo ciekawi goście – policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Podczas spotkań w grupach dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Dowiedziały się, co zrobić, gdy zobaczą w pobliżu siebie groźnego, szczekającego psa. Policjanci przypomnieli również, że nie wolno nikomu rozmawiać, ani nigdzie iść z nieznajomymi osobami. Przedszkolaki miały możliwość zadawać pytania dotyczące pracy policjanta, przymierzyć kamizelkę odblaskową czy czapkę policyjną.

Bardzo dziękujemy pani aspirant Joannie Stawarz, pani starszej aspirant Ewelinie Pociecha oraz panu aspirantowi Sebastianowi Młynarczyk za to miłe i bardzo ciekawe spotkanie oraz prezenty.