Wspaniała zabawa czyli PIKNIK RODZINNY 2023

3 czerwca, w słoneczną i ciepłą sobotę na terenie Szkoły Podstawowej nr 29 w Rzeszowie odbył się PIKNIK RODZINNY. W organizację imprezy zaangażowana była cała społeczność szkolna. Po raz kolejny, inicjatorem zabawy dla rodzin była Rada Rodziców. Pogoda dopisała i plac szkoły po brzegi wypełniony był radosnymi dziećmi oraz ich rodzinami. Zabawa rozpoczęła się od pokazu umiejętności naszych milusińskich. Gościom zaprezentowały się przedszkolaki i uczniowie klas  1 – 5. Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji: loteria fantowa, dmuchańce, pokaz treningu psów, splatanie warkoczyków, malowanie twarzy, pokaz udzielania pierwszej pomocy … Nie zabrakło również pyszności dla zgłodniałych. Na stoiskach można było nabyć grillowane kiełbaski, bigos, pierogi, różnego rodzaju ciasta, lody, watę cukrową i popcorn. Imprezę uatrakcyjniła wizyta POLICJI, STRAŻY POŻARNEJ I POGOTOWIA RATUNKOWEGO, a na wielbicieli sportów czekały gokarty. Czas minął wszystkim bardzo szybko i przyjemnie, a organizatorzy i uczestnicy już myślą o następnym pikniku.