Nasz uczeń laureatem Konkursu Plastycznego „Pocztówka z Rzeszowa”

Dnia 20.02.2023r. został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pocztówka z Rzeszowa” pod hasłem „Znani i nieznani – miejsca upamiętnienia wielkich Polaków”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Rzeszowie.  Zadaniem uczestników tegorocznej edycji konkursu było wykonanie dowolną techniką pocztówki,  przedstawiającej miejsca w Rzeszowie, upamiętniające postacie wielkich Polaków (tablice, skwery, pomniki, ulice, budynki  itd.)  Komisja konkursowa dokonała oceny 335 prac , które napłynęły z 35 szkół i placówek. Uczeń naszej szkoły Michał Bińczycki z klasy czwartej został laureatem tego konkursu i otrzymał nagrodę. Nagrody zostały wręczone w siedzibie Urban Lab podczas uroczystej gali.

Gratulujemy sukcesu.