Bal karnawałowy w „Zaczarowanym Ogrodzie”

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 9.02.2023 r. w Przedszkolu „Zaczarowany Ogród”, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, różne zwierzątka…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał dzieci do tańca i zabaw z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy.