„ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ?” – akcja charytatywna

Nasze przedszkole po raz pierwszy przystąpiło do akcji „ILE WAŻY ŚWIĘTY MIKOŁAJ?” organizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie. To już VIII edycja akcji , której celem jest wsparcie funduszu , z którego są wypłacane stypendia jako pomoc dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk, przygotowując ich do odpowiedzialnego wejścia w dorosłe życie.

Przedszkolaki aktywnie zaangażowali się do zbierania bilonu o każdym nominale. Monety można było wrzucać do przygotowanego pojemnika, które zostały zebrane 17 stycznia, a następnie zważone, spakowane i dostarczone na pocztę.

W wyniku tej zbiórki udało się nam zebrać 149,51zł i wadze 4,11kg. Przekazana przez nas kwota wesprze dzieci i młodzież – wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji serdecznie dziękujemy.