ŚWIETLICOWY SUKCES ALICJI Z KLASY 1B

Z radością informujemy, że uczennica klasy 1B Alicja Ciepły zdobyła Nagrodę Dyrektora Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bombki choinkowe w obrazach”. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pt. „Mikołaje, Elfy, Śnieżynki na gałązce choinki”. Opiekunem Alicji z ramienia naszej szkoły była Pani Anna Budziwół. Konkurs został zorganizowany przez SP Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie pod patronatem WiMBP.  Alicja wraz z opiekunem wzięła udział w uroczystym wręczeniu nagród, które odbyło się 20.12.2022 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej – Oddział dla Dzieci i Młodzieży, gdzie również otwarta została Minigaleria Sztuki Dziecka, na której zaprezentowano piękne prace konkursowe.

Serdecznie gratulujemy Alicji i życzymy dalszych sukcesów!