“Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!”

– moda na zabawki zmienia się, ale Pluszowy Miś jest zabawką ponadczasową i jest bardzo ważny dla każdego dziecka!
Dlatego właśnie tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem. Była to okazja do zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom. Sale przedszkolaków zamieniły się w prawdziwe „misiowe krainy”, wszędzie można było dostrzec kolorowe pluszowe misie. Przedszkolaki poznały historię Pluszowego Misia i wraz z pluszowymi przyjaciółmi wyruszyły w edukacyjną przygodę. Dzieci spędziły ten radosny dzień na wspólnej zabawie ze swoimi misiami: tańcząc, śpiewając, ucząc się wspólnie i wykonując różne prace plastyczne. Cudowna misiowa atmosfera towarzyszyła wszystkim dzieciom przez cały dzień!