Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek-konkurs na bajkową kreację

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto, które przypada 5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disney’a (1901-1966). Jest to wspaniała inicjatywa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

7 listopada w naszej szkole obchodziliśmy to jedno z najsympatyczniejszych świąt. Dla uczniów klas IV – VIII został zorganizowany konkurs na bajkową/filmową kreację. Uczniowie wykazali się pomysłowością i wystąpili w przebraniach swoich ulubionych bohaterów.

W dniu 14 listopada odbyło się wręczenie nagród oraz dyplomów, a nagrodzeni uczniowie to:

I miejsce – Milena Koryl, kl. IVC

II miejsce – Karolina Kiernicka, kl. IVC

III miejsce – Sandra Brydak, kl. IVC oraz Diana Sołtys, kl. VIIIA.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych latach.

Organizatorzy Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek: nauczyciele poloniści, nauczyciel bibliotekarz oraz nauczyciel plastyki.