Uczniowie z klasy 2a poznają różne zawody

Klasa 2a gościła na lekcji tatę Anieli.  Pan Adam Warzocha  przybył do naszej szkoły z……różnymi pojazdami.  Na parkingu przed szkołą stanęła ogromna ciężarówka, auto osobowe i dwa motocykle. Każdy mógł spróbować jak jedzie się każdym z tych pojazdów. To była wielka frajda usiąść za kierownicą w wieku 9 lat! Oczywiście wszystko odbywało się w sposób bezpieczny pod nadzorem opiekunów.  Pan Adam zdobył serca wszystkich dzieci, a zawód instruktora nauki jazdy bardzo się spodobał. Na koniec mama Anieli poczęstowała wszystkich pysznymi pączkami. To był bardzo wesoły dzień. Dzieci osobiście podziękowały rodzicom Anieli wręczając własnoręcznie zrobioną kartkę. Dziękujemy firmie Nitro za udostępnienie swoim pojazdów.