ŚWIETLICOWY DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca to dzień wyjątkowy dla wszystkich dzieci. Z tej okazji nauczyciele świetlicy przygotowali dla swoich uczniów grę terenową pt. „Gdzie ukrył się likaon”. Dzieci miały za zadanie rozwiązać 7 zagadek a następnie zebrać informacje o likaonie, tak aby odnaleźć go na mapie. Zagadki były o zróżnicowanym stopniu trudności a wśród nich uczniom najbardziej spodobał się Kod Morse’a. Zabawa odbywała się na boisku szkolnym a potem została ukończona w sali świetlicowej, gdzie miały miejsce również zabawy ruchowe przy muzyce. Dzień Dziecka stał się też miłą okazją do sprawdzenia przez dzieci swojej formy. Uczniowie rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach m. in. takich jak: bieg sztafetowy, przeciąganie liny czy skoki w workach. Emocji, śmiechu i dobrej zabawy było przy tym naprawdę sporo. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.