Wycieczka przedszkolaków do Pstrągowej Ranczo

Nasze przedszkolaki wyjechały na wycieczkę do Pstrągowej Ranczo, gdzie na powierzchni 10 ha znajdują się liczne atrakcje. Spacerując obserwowały roślinność i zwierzęta – swobodnie poruszające się po lesie daniele. Zwiedzały okolicę podczas przejażdżki „letnim kuligiem” – saniami na kołach oraz dużym kolorowym wozem. Wspinały się na wieżę widokową, z której podziwiały panoramę krajobrazu Strzyżowsko-Sędziszowskiego. Zwiedzały Mini ZOO, gdzie karmiły i głaskały oswojone zwierzęta, kozy, kucyki, daniele, a nawet lamy oraz wielbłąda. Świetnie bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni i trampolinie. Pokonywały wymagający tor przeszkód w „Małpim gaju”. Odważni zjeżdżali pontonem po zjeżdżalni i potem wykazywali się ogromną siłą w wciąganiu pontonu do góry. W przerwach, dzieci uzupełniały energię zajadając się ciastkami i pysznymi pierogami.

Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy zadowoleni i zmęczeni wrócili do przedszkola (niektórzy zrobili sobie małą drzemkę w autokarze).
Zapraszamy do fotorelacji z super zabawy.