Świetlica dołączyła do projektu „Dzień Fryzur z Papieru”

W tym roku szkolnym nasza szkolna świetlica dołączyła do projektu Dzień Fryzur z Papieru edycja 2, którego pomysłodawcą i koordynatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie. W projekcie wzięło udział aż 19 szkół z całej Polski, więc był to dla nas wszystkich zaszczyt znaleźć się w tym wspaniałym gronie. W dniach 11-13 maja 2022 świetlica zamieniła się w salon fryzjerski z przeróżnymi fryzurami i kolorami. Uczniowie z chęcią wzięli udział w tym wyzwaniu i wykazali się ogromną kreatywnością. Tworzyli loki, fale, proste włosy w rozmaitych wariacjach kolorystycznych. To była wspaniała zabawa a także sprawdzenie swoich sił w nauce zawodu fryzjera. Efekty naszych zmagań przedstawiamy na zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia.