PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W ZACZAROWANYM OGRODZIE

21 marca przedszkolaki z Zaczarowanego Ogrodu uroczyście powitały Wiosnę. We wszystkich grupach od samego rana rozbrzmiewały radosne dźwięki wiosennych piosenek,
a dzieci z zaangażowaniem przygotowywały plakaty, transparenty i dekoracje, na powitanie nowej pory roku. Następnie, ubrane na zielono, z transparentami i plakatami radośnie maszerowały w rozśpiewanym, wiosennym korowodzie. Kiedy już skutecznie przegoniły zimę i zaprosiły wiosnę, wzięły udział grach, konkursach i zabawach sportowych na boisku szkolnym.

Tego dnia, z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, przedszkolaki z najstarszych grup wraz z wychowawcami świętowały też „Dzień Kolorowej Skarpetki”. Na znak solidarności z rodzinami i osobami z Zespołem Downa, wszyscy ubrali kolorowe skarpetki nie do pary i rozmawiali o innościach, różnicach oraz szacunku, tolerancji i akceptacji.

Dzień był pełen wrażeń, kolorów, uśmiechów i wiosennego słońca.

Zapraszamy do oglądania galerii.