Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Mistrz Recyklingu i Przyjaciele”

Chętni uczniowie z klasy IVA, IVB i VA biorą udział w projekcie edukacji ekologicznej organizowanym przez Fundacje Chlorofil pod nazwą: „Mistrz Recyklingu i Przyjaciele”. W ramach projektu wykonają zadanie konkursowe polegające na zaprojektowaniu gry planszowej oraz krótkiego filmiku do mediów społecznościowych. Dodatkowo przez najbliższe miesiące będą brać udział w internetowych rozgrywkach edukacyjnych „Liga Elektrorecyklingu” i „Przyjaciele Recyklingu”. Dla najbardziej aktywnego eko-zespołu Organizatorzy przewidzieli wspaniałe nagrody.

Wszystkich uczniów klas IV-VI, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do tej wspaniałej przygody prosimy o zgłoszenie się do opiekunki projektu Pani Liliany Brydak-Pyrek.