Konkurs na ozdobę choinkową w „Zaczarowanym Ogrodzie”

Historia ozdabiania drzewek w okresie zimowym, jest bardzo stara i pochodzi z czasów przedchrześcijańskich.  Niegdyś całe rodziny spędzały wspólnie czas, przygotowując świąteczne zdobienia. Powstawały papierowe łańcuchy, malowane farbkami karteczki z życzeniami, zabawki z drewna, kasztanów czy barwnych szkiełek.

W przedszkolu zorganizowany został konkurs na najpiękniejszą ręcznie zrobioną ozdobę choinkową. Wzięło w nim udział 68 przedszkolaków. Ponieważ trudno było wybrać tą najpiękniejszą, wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i drobną pamiątkę.

Zapewne zastanawiacie się Państwo, gdzie jest najpiękniejsza choinka? Oczywiście w naszym przedszkolu „Zaczarowany Ogród”, bo wszystkie ozdoby są ręcznie zrobione. Zapraszamy do fotorelacji.