Uczniowie klasy 4a uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Anną Dziewit – Meller

6 grudnia uczniowie klasy 4a mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu autorskim z niezwykłą osobą – panią Anną Dziewit – Meller. Jak się okazało, jest nie tylko autorką książek dla dorosłych oraz dzieci, ale także felietonistką, dziennikarką, wokalistką. Współtworzyła zespół Andy, a z jego członkiniami przyjaźni się do dziś. Uczniom znana jest jako autorka dwóch książek poświęconych niezwykłym kobietom: Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy oraz Damy, dziewuchy, dziewczyny. Podróże w spódnicy. Podczas spotkania panowała miła atmosfera, uczniowie chętnie zadawali pytania i brali udział w dyskusji, Inga i Milenka, wspierane przez panią Anię, zaśpiewały piosenkę Pół kroku stąd. Na zakończenie zaś wszyscy otrzymali autograf. Znalazł się czas na odwiedziny świątecznego miasteczka na rzeszowskim rynku.