Spotkanie autorskie z p. Stanisławą Bełch, autorką książek dla dzieci

W listopadzie br. odbyło się spotkanie autorskie z p. Stanisławą Bełch, autorką książek dla dzieci. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas IIA i IIB. Było one poświęcone Narodowemu Świętu Niepodległości. Autorka zaprezentowała swój dorobek literacki, a przede wszystkim swoją najnowszą książkę pod tytułem „Święto Niepodległości”. Książka ta wprowadziła uczniów w świat historii miasta Rzeszowa. Spotkanie zakończyło się warsztatami, podczas których uczniowie wykonali flagi Polski. Wszyscy mieli również możliwość zakupu książek p. Stanisławy Bełch wraz z dedykacją autorki. Uczniowie w podziękowaniu za spotkanie podarowali autorce „Serdeczną karteczkę”. Spotkanie zostało zorganizowane przez nauczyciela bibliotekarza, p. Edytę Walczak.