Uczniowie klasy 2C uczestniczyli w ciekawych zajęciach

Mały, duży, z długą lub z krótką sierścią, czarny, żółty, brązowy i w łaty – nieważne, każdy z nich obchodził swoje święto – Dzień Kundelka. Istotnie kundel, jako że nie należy do żadnej konkretnej rasy, jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Uczniowie klasy 2C uczestniczyli w ciekawych zajęciach w związku z Dniem Kundelka. To nieformalne polskie święto obchodzone jest 25 października, tj. w dzień po wejściu w życie ustawy o ochronie zwierząt. Z tej okazji dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji. Uczniowie dowiedzieli się wielu ważnych informacji na temat pielęgnacji, rasach i ciekawostek o psach. Na zakończenie zajęć otrzymali śliczne papierowe psiaki, które wyklejali plasteliną i na korytarzu szkolnym powstała piękna galeria prac.