Obchody XXI Dnia Papieskiego

W dniach 12-13 października przeżywaliśmy w  naszej szkole obchody XXI Dnia Papieskiego. Młodsi uczniowie klas 1-3 poprzez film edukacyjny i kolorowankę mogli poznać życie św. Jana Pawła. Starsi uczniowie rozważali cytaty z nauczania papieża. Szczególnym zaintersesowaniem jak co roku cieszyła się kremówka papieska. Dochód z jej sprzedaży został przeznaczony na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga zdolnej młodzieży pochodzącej z biednych rodzin. Przez cały tydzień w szkole wiszą plakaty przypominające nauczanie św. Jana Pawła II. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg dnia papieskiego. Szczególne podziękowania należą się szkolnemu kołu Caritas, które prowadziłio sprzedaż kremówki oraz rozdawało cytaty z nauczania św. Jana Pawła II.