Kolorowo i wesoło czyli Świetlicowy Dzień Kropki

Kolorowo i wesoło – tak świętowaliśmy w świetlicy przypadający 15 września Międzynarodowy Dzień Kropki. To, co raz bardziej popularne święto stało się w naszej świetlicy okazją do wspólnej zabawy a przede wszystkim do pobudzenia wyobraźni i rozwijania kreatywności u dzieci. Z tej okazji uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej brali udział w ciekawych zajęciach, którym tematem były oczywiście kropki. Dzieci własnoręcznie, różnymi metodami ozdabiały kropki, które najpierw zwykłe i białe stopniowo stawały się kolorowe i ciekawe. Uczniowie wykonali także piękne rysunki z kropkami. Jak się okazało kropka dla wielu stała się doskonałą inspiracją plastyczną. Na koniec dzieci przygotowały ramkę, którą ozdobiły różnokolorowymi kropkami i z którą z uśmiechem pozowały do zdjęć, co sami możecie zobaczyć. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.