Świetlicowy Dzień Naszych Kochanych Mam

Każdego roku 26 maja świętujemy Dzień Naszych Kochanych Mam. Dzieci i dorośli starają się jak najlepiej potrafią uczcić tą wyjątkową uroczystość. Z tej okazji również uczniowie klas 1-3 w ramach szkolnej świetlicy przygotowali dla swoich ukochanych mam wspaniałe prezenty. Uczniowie klas 1 wykonali kolorowe serca oraz wyjątkowe torty, na których umieścili życzenia samej pomyślności. Dzieci z klas 2 przygotowały dla swoich mam piękne, kolorowe, ozdobione cekinami bukiety kwiatów, na których w pomysłowy sposób napisały własnoręcznie życzenia. Uczniowie klas 3 lepili z gliny samodzielnie zaprojektowane upominki. Wśród prezentów popularne były szczególnie zwierzątka. Wszystkie dzieci w wykonanie upominków włożyły całe swoje serce i miłość do mam. Wierzymy, że przyniosły każdej obdarowanej rodzicielce wiele radości.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.