Przedszkolna Książka Kucharska

Przedszkolaki z grupy I Słoneczka, gr. IV Kreciki i gr. VII Mądre Sówki realizowały Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Pyszny sposób na nudę, czyli…przedszkolna książka kucharska”. Zwieńczeniem tego projektu było stworzenie książki kucharskiej, która składa się z przepisów nadesłanych przez dzieci z tych grup. Na konkurs kulinarno – fotograficzny wpłynęło 20 przepisów – pysznych, zdrowych potraw przygotowanych w domu wspólnie z rodzicami. Nie sposób było wybrać tych najlepszych, dlatego nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy. Dodatkową nagrodą jest umieszczenie wybranych potraw w jadłospisie przedszkolnym (oczywiście tylko tych możliwych do wykonania w kuchni szkolnej).

Przedszkolna Książka Kucharska – wersja pdf >>>

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w naszej zabawie kulinarno – fotograficznej. Dziękujemy mamie Leny z gr. Kreciki za zasponsorowanie pamiątkowych łyżek MISTRZA KUCHNI.

Organizatorki.