Świetlicowy Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym

6 maja obchodziliśmy Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Stał się on doskonałą okazją do sprawdzenia wiedzy o podstawowych zasadach ruchu drogowego wśród uczniów uczęszczających do świetlicy. Nauczyciele pani Anna Budziwół i pan Michał Bajwoluk zorganizowali tego dnia na świetlicy szkolnej dla uczniów klas drugich turniej wiedzy o ruchu drogowym. Konkurs stał się dla wszystkich okazją do przypomnienia sobie najważniejszych zasad ruchu drogowego a uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami konkursowymi zostali wyróżnieni i nagrodzeni. Miło nam przedstawić listę laureatów:

I miejsce – Gabriela Lasota (kl. 2b)

II miejsce – Kinga Szpunar (kl. 2b)

III miejsce – Jakub Górak (kl 2c)

Uczniowie wyróżnieni to: Milena Koryl (kl. 2c), Szymon Latusek (kl. 2a), Stanisław Kuś (kl. 2a)

Laureatom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy i gratulujemy.