Przedszkolny Mistrz Wiedzy o Zwierzętach
W konkursie uczestniczyło 36 dzieci z grup Mądre Sówki, Wróbelki oraz Motylki. W dniach 18, 19 i 23 marca 2021 r. odbył się I etap konkursu. Do II etapu, zakwalifikowało się 10, które odpowiedziały prawidłowo na najwięcej pytań tj.: Oliwia B., Eliza W., Jakub P., Emilia S., Leon B., Maksymilian J., Filip N., Michalina S., Zofia P., Bartosz M.
25 marca podczas finałowej rozgrywki wyłoniono mistrza wiedzy o zwierzętach, którym został Maksymilian Jarząb z grupy “Wróbelki”.

Za trud włożony w przygotowanie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom i nagrodę, a mistrz otrzymał puchar zwycięscy oraz mistrzowskie karty „Zwierzęta pod ochroną”.

Konkurs w formie teleturnieju dostarczył wiele przeżyć. Dzieci musiały się wykazać wiedzą, szybkością oraz radzenia sobie ze stresem. Był to również taki mały sprawdzań poradzenia sobie z konkurencją, ewentualną przegraną.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, spróbowania czegoś nowego!